Sprzedaż internetowa Trzebiatów

Sprzedaż elektroniczna w momencie pandemii –największe wyzwania dla e-sklepu. Nagłówki artykułów aż krzyczą o wzrostach sprzedaży w branżach e-commerce, ale mało kto porusza rzecz tego, jak niestety jest przygotować sprawny przebieg realizacji zamówień w momencie pandemii. Na dowodzie Mirjan24 – internetowego sklepu meblowego, przybliżymy Wam największe wyzwania dla e-sklepu oraz pokażemy, jak firma sobie z nimi poradziła.

Sprzedaż internetowa Szczecinek

W dobie koronawirusa społeczeństwo zostało zmuszone do wymian w własnym codziennym funkcjonowaniu, co wyklarowało nowe wzięcia na targu. Przed pandemią po lekarstwa chodziliśmy głównie do apteki, a po produkty spożywcze do najbliższego sklepu. W momencie pandemii często rezygnowaliśmy z tych czynności, na praca zakupów poprzez Internet. Obawa o zabezpieczenie proste plus najbliższych, limity ról w wskazanych miejscach oraz zamknięcie wielu sklepów, galerii i punktów handlowych umocniło trend zakupów online. Wzrost sprzedaży w Internecie odczuła większość branż. Po cechy stanowił wówczas skutek pewnego przymusu zakupu online, gdyż stacjonarne sklepy są zamknięte a ogromniejszej ilości czasu wolnego kupujących. Tymczasowe zawieszenie lub częściowe ograniczenie aktywności zawodowych sprawiło, że społeczeństwo zawierało mnóstwo czasu, by zadbać o siebie (zakup ubrań, kosmetyków, szkoleń online) lub wykonać remont domu, czy prace porządkowe na podwórku. Większa sprzedaż – większe wyzwanie logistyczne. Sprzedaż internetowa Szczecinek
torebki
Reklama
Nagłówki artykułów aż krzyczą o wzrostach sprzedaży w branżach e-commerce, ale mało kto porusza rzecz tego, jak niestety jest przygotować sprawny przebieg realizacji zamówień w momencie pandemii. Na dowodzie Mirjan24 – internetowego sklepu meblowego, przybliżymy Wam największe wyzwania dla e-sklepu oraz pokażemy, jak firma sobie z nimi zdołała. Sprzedaż internetowa Szczecinek zobacz również Społem wiadomości W teraźniejszym czasie każdy sklep walczy o to, by utrzymać się na targu oraz zachować miejsca pracy. W korporacji Mirjan24 to przekonania pracy dla ponad 400 pracowników. Firma w swoich działaniach zwraca się na prac mebli tapicerowanych, prowadzeniu 6 sklepów internetowych (Polska, Niemcy, Węgry, Rumunia, Czechy i Słowacja) oraz pośredniczy w dostawach mebli dla konsumentów z pełnej Europy. W postaci pandemicznej największym wyzwaniem dla firmy Mirjan24 było zachowanie ciągłości dostaw artykułów do kontrahentów oraz terminowa realizacja zamówień dla kupujących indywidualnych, przy szczególnym zachowaniu bezpieczeństwa oraz ostrożności. Duży niepokój wprowadziło nagłe zamknięcie granic. Utrudnieniami były korki na możliwości Polsko-Niemieckiej oraz dane od producentów mebli, że potrafią wystąpić opóźnienia w sztuk. Sprzedaż internetowa Szczecinek W ostatniej nieprzewidzianej sytuacji dochodzi jeszcze reorganizacja stanowisk pracy a czasu pracy, by zwiększyć bezpieczeństwo wszystkich gości. Jak poradzić sobie z sytuacją „nadzwyczajną” ? Choć sytuacja epidemiologiczna, w takim wymiarze, miała miejsce pierwszy raz także dla wszystkiego stanowiła wówczas obecna rzecz, to marka Mirjan24 czerpała inspirację z wcześniejszych, różnych doświadczeń — na targu ta jest od 27 lat. Ze sprzedaży stacjonarnej wycofała się 8 lat temuż oraz od innej chwili, pokazuje się e-commerce, które wciąż się zmienia. A w porządku dużych ograniczeń, kluczową kwestią pokazała się własna flota pojazd dostawczych, która uniezależniła firmę od mocno przeciążonego systemu kurierskiego. A utknięcie kilku samochodów w korkach nie sparaliżowało całej logistyki, bowiem ich flota liczy ponad 100 samochodów typu TIR. Dużym urządzeniem są i stany magazynowe topowych produktów. Magazyny są zamontowane w kilku krajach. Dzięki nim, sklepy internetowe obsługujące zagranicznych klientów, nie były w 100% zależne od dostaw z Polski. Wyzwaniem była jednak reorganizacja stanowisk książce oraz wprowadzenia systemu zmianowego w wypadku pracowników prac oraz magazynów. Podział ludzi na kategorie i włożenie pracy zmianowej umożliwiło zachowanie bezpiecznego odstępu między pracownikami. A w wypadku dużej ilości stanowisk biurowych został wprowadzony system pracy zdalnej. Sprzedaż internetowa Szczecinek Zobacz również Sprzedaż internetowa w czasie pandemii –największe wyzwania dla e-sklepu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *